Posty: 45

Skąd: Jaroszówka jaka jaroszówka już LUBIN

Post WU-TEAM 70:60LOMBARDI.PL (PO DOGRYWCE)
Po bardzo trudnym meczu Wu-Team wygrywa po dogrywce 70:60!!!!
Mecz zaczął się od naszego prowadzenia 2:0 potem jeszcze prowadziliśmy 3:4 i na kolejne nasze prowadzenie trzeba było czekać aż do dogrywki. Lombardi rzutami z dystansu zdobili przewagę która momentami sięgała 10pts. Nam nie układała się gra, pudłowaliśmy łatwe sytuacje...potrzeba była by ktoś wziął ciężar gry na siebie. W każdym naszym meczu wyrasta jakiś niekwestionowany lider, we wczorajszym meczu nie trudno go wskazać. Planet!!!! Michał rzucił 30 punktów (10/21 za 2pts). Sam rozbijał obronę rywali dynamicznymi wejściami pod kosz. Przewaga Lombardi topniała. Końcówka meczy była dramatyczna, bo gdy już dogoniliśmy wynik zostało około 40 sekund do końca Dworas dostał techniczny faul za dyskusje z ławki. Przewaga wzrosła do 3 punktów. Szybko przeprowadzona i skuteczna nasza akcja i już było jednym punktem a rywale wykonywali rzuty wolne po taktycznym faulu, trafili tylko jeden 54:56 8 sekund do końca. piłka w ostatniej sekundzie trafia w ręce stojącego pod koszem Grzela który równo z wyciem syreny doprowadza do dogrywki! 56:56!!!

5 minut dogrywki należał już do nas Lombardi przestali trafiać a my mądrą, poukładaną, spokojną i skuteczną grą odjechaliśmy na bezpieczną różnicę punktową. Celne rzuty osobiste w końcówce doprowadziły do ostatecznego wyniki 70:60

wspomnieć należy o kontuzjach. Najpoważniej wygląda sytuacja naszego rozgrywającego Patryka. Po oddanym rzucie wylądował na stopie obrońcy co spowodowało skręcenie kostki. Z tego co wiem ma już nogę w gipsie....nie wygląda to dobrze:(

Dibo to kolejny mocno potłuczony zawodnik, ale w jego przypadku nie ma co się martwić on będzie grał nawet na jednej nodze.

player of the game : PLANET !!!! 30 PUNKTÓW !!!!

Nie 10:27, 12 Cze 2011 Zobacz profil autora
Grzelak
moderator

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 44

Dogrywka trwała 3 minuty ;-P ostatnią akcję przeprowadzał Planet ale w gąszczu obrońców zgubił piłkę którą udało mi się przechwycić Wink po czym przy obrońcy oddałem buzzer-bittera ;-PPP nieźle było Very Happy w pewnym momencie widziałem tylko celne rzuty Plancia Wink dam patryk aż tak źle z Toba ?:> jak sie czują nasi kontuzjowani zawodnicy ?:>

Pozdro

Nie 12:23, 12 Cze 2011 Zobacz profil autora
Patryk

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 98

Skąd: sp13

no skręcene z przemieszczeniem.. bez gipsu sie nie obyło bo to moja pierwsza kontuzja i zaleca się wtedy usztywnic.. za 10 dni ide do ortopedy zobaczyc znowu a ogolnie to gips niby na miesiac.. także moja przerwa od kosza zaczyna sie juz teraz.. szkoda tylko ze kiedy lekarz pytal czy chce cos przeciwbolowego powiedzialem ze nie bo nie bolalo... dopiero po ugięciu kostki i wsadzeniu w gips zaczęło napieprzac i teraz sie mecze na Paracetamolach ;D w tygodniu bede miał kule wiec na kolejny mecz moge jechac jak bedzie miejsce.. 5

Nie 13:38, 12 Cze 2011 Zobacz profil autora