WuTeam-Cosmodisc 54-32!Defence równa z ziemią przeciwnika!

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 56

Skąd: LUBIN

Post WuTeam-Cosmodisc 54-32!Defence równa z ziemią przeciwnika!
12 grudnia 2010 roku w niedzielę o godzinie 11 45 w hali przy ulicy Dawida rozegraliśmy mecz 9 kolejki ligi Wronba z niepokonaną do tej pory drużyną Cosmodisc.Od początku rywalizacji u naszych zawodników widoczna była niesamowita chęć do gry co przełożyło się na mocną i skuteczną obronę.W pierwszych 2 kwartach pozwoliliśmy przeciwnikom na rzucenie 8 punktów, co dokładnie odzwierciedla obraz gry w pierwszej połowie spotkania.Wynik do przerwy 23-8. W "3 kwarcie" ekipa Cosmodisc zmieniła obronę strefową na każdy swego i rozpoczęła nadrabianie strat.W pewnym momencie nasza przewaga stopniała do trzech punktów,a trzecią kwartę przegraliśmy 12-3 i na tablicy wyników widniał wynik 26-20 na naszą stronę.W 4 kwarcie mięliśmy prawdziwe emocje.Raz za razem puszczały nerwy zawodnikom rywala spowodowane w pewnym stopniu dziwnymi decyzjami sędzin, które tego dnia nie były w optymalnej formie.Faule techniczne zadecydowały o końcowym wyniku spotkania.Co chwile stawaliśmy na linii rzutów osobistych i systematycznie powiększaliśmy Naszą przewagę.Godny uwagi jest również fakt,że totalnie rozbity zespół Cosmodisc kończył mecz dwoma zawodnikami,lecz nie zmieniło to postawy Naszego WuTeamu i do końca walczyliśmy o jak najlepszy rezultat.Ostatnią kwartę wygraliśmy 28-12 a cały mecz 54-32!!!!Szacunek dla chłopaków z WuTeamu za grę do końca!!!!Go WuTeam!!!!!

Liczba kolejki:

28 - Tyle fauli odgwizdali sędziowie ekipie Cosmodisc w meczu z WuTeam. Nie byłoby w tym nic dziwnegom gdyby nie fakt, że Cosmodisc do tego spotkania zgłosił tylko 7 zawodników. Zatem aż pięciu z nich musiało zejść z boiska z powodu 5 przewinień, a Cosmodisc kończył mecz zaledwie w dwójkę! Krzysztof Paluch i Przemysław Wilkosz, bo tylko oni zostali, nie byli w stanie postawić się WuTeam i ostatecznie Cosmodisc przegrał 32:54.

Pon 12:57, 13 Gru 2010 Zobacz profil autora
Patryk

Posty: 98

Skąd: sp13

szkoda tylko ze nie napisali ze cosmodisc zbieral faule przez to ze my dobrze gralismy... bo to tak brzmi jakby cosmodisc sam przegral ten mecz a nam sie po prostu udalo jakos..

Pon 13:14, 13 Gru 2010 Zobacz profil autora