Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 56

Skąd: LUBIN

Post WuTeam-Kogucik 43-36!!!!!!!!!!!!

To był bardzo trudny mecz dla Nas.Spodziewaliśmy się łatwiejszej przeprawy,ale ja jestem zdania WE WROCŁAWIU NIE MOŻNA ZLEKCEWAŻYĆ ŻADNEGO PRZECIWNIKA!

I kwarta;
Początek był wyrównany,najpierw 4-0 dla Kogucika,a za chwilę 5-4 dla WuTeamu.1 kwarta 9-5 dla Nas.Za bardzo nikt nie mógł się wstrzelić, gdyż rywale bardzo gęsto stali strefą.
II kwarta;
Zaczęliśmy kontrolować grę, w końcu zagrywki zaczęły przynosić spodziewane efekty,a Nasza obrona była twarda i trudna do skomasowania.Wynik do przerwy 19-10.
W przerwie niepotrzebnie za dużo osób chciało ustawiać grę w obronie.
III kwarta;
Drużyna Kogucika zaczęła pogoń.Rozbijali Nasza strefę dużą ilością podań co powodowało łatwe pozycje rzutowe.My natomiast zacięliśmy się w ataku i po trzech kwartach na tablicy wyników widniał wynik 27-25.
IV kwarta
Brawo za ta kwartę dla wszystkich.Zagraliśmy spokojnie i twardo w obronie.Trójki Planeta,wejścia pod kosz Patisona spowodowały uspokojenie gry i kontrolowania meczu do końca.
KOŃCOWY WYNIK 43-36 DLA WuTeam!!!!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez DIBO36 dnia Nie 11:14, 03 Kwi 2011, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:44, 02 Kwi 2011 Zobacz profil autora
Grzelak
moderator

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 44

końcówki nie musiałeś dodawać na forum, takie sprawy powinno załatwiać się między sobą !! ja niestety nie podzielam twego szczęścia po wygranym meczu, w ataku staliśmy i było zbyt dużo strat, nie wiedzieliśmy co i jak, graliśmy dużo chaosu Sad ale to jest spowodowane brakiem ustaleń i treningów co jak grać. Ogólnie dobrze że wygraliśmy, ważna wygrana. Ale jak przyjdzie mocniejsza drużyna to już chaosem meczu się nie wygra. Obrona dobrze funkcjonuje, tylko trzeba wybrać opcje bronienia i powiedzieć o niej każdemu, a także zmieniać ją co jakiś czas aby dezorientować przeciwników. Dobra walka Panowie Very Happy go go go WU-TEAM Wink)))))))))))

Nie 10:07, 03 Kwi 2011 Zobacz profil autora
sidu
rookie

Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 45

Skąd: Jaroszówka jaka jaroszówka już LUBIN

nie będę się rozpisywał... musi być jeden kapitan a nie ośmiu. ale taki który potrafi w każdej sytuacji podjąć decyzje.

Pon 19:40, 04 Kwi 2011 Zobacz profil autora
Dworaszbzg
rookie

Dołączył: 30 Mar 2011
Posty: 24

Skąd: Mamy;D

Post Re: WuTeam-Kogucik 43-36!!!!!!!!!!!!
DIBO36 napisał:

III kwarta;

are you fucking kidding me

to było przez zmianę strefy a nie przez podanie przecież oni nawet nie potrafili podawać.

Wto 9:45, 05 Kwi 2011 Zobacz profil autora
planet

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 53

koniec dyskusji na forum! takie sprawy trzeba wyjaśnić na osobności.

Wto 12:58, 05 Kwi 2011 Zobacz profil autora
Patryk

Posty: 98

Skąd: sp13

akurat z tymi podaniami to sie zgodze Very Happy koles ktory w ogole nie zna sie na baskecie sam po tym meczu powiedzial do mnie ze tamci nawet podawac nie potrafili Very Happy

Wto 16:32, 05 Kwi 2011 Zobacz profil autora
DIBO36
dibuś

Posty: 56

Skąd: LUBIN

Drążycie ten temat z podaniami a to raczej nie jest NAJWAZNIEJSZE PO TYM MECZU.............................

Śro 1:25, 06 Kwi 2011 Zobacz profil autora
planet

Posty: 53

może i nie potrafili podawać, ale prawie nas pojechali, więc to raczej niezbyt dobrze świadczy o naszej grze ;]

Śro 6:09, 06 Kwi 2011 Zobacz profil autora
Grzelak
moderator

Posty: 44

nie wiedzielismy co grac w obronie to nas dogonili;/ a ataku tez nie wiedzielismy co grac wiec gdyby nie planeta trojki to bysmy wyladowali w dupie;/;/;/ gra byla bardzo slaba;/

Śro 14:28, 06 Kwi 2011 Zobacz profil autora
Patryk

Posty: 98

Skąd: sp13

a wg zaczynacie narzekac jak stare baby i macie tendencje do uzalania sie nad pierdołami.. nie gadajcie nawet tak glupio ze wygralismy bo ktos cos, wygralismy, bo WuTeam, wygralismy, bo jestemy lepsi, a takim pierdoleniem to juz sam zaczynam sie denerwowac.. mamy miesiac do kolejnego meczu, zmieniamy zagrywki bo są do dupy (jedynka wg mnie), dokladamy zagrywki z boku i z koncowej, i trenujemy łapanie na calym boisku. a nie jakies pedalskie kłótnie. ustalamy kapitana druzyny ktory wie o nas najwięcej i co wazne ma pojęcie o koszu i kogo będą szanowac i sluchac wszyscy, swoją drogą gdzie byl WuTeam na treningu? bylem ja, dworas i bob..

Śro 16:35, 06 Kwi 2011 Zobacz profil autora