Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 56

Skąd: LUBIN

Post WuTeam-Napalm 57-45!!!!!!!!

Po wspaniałej zespołowej grze pokonaliśmy pewnych siebie zawodników Napalmu.Goście zlekceważyli Nas w szatni myśląc że będziemy dostarczycielami kolejnych łatwych punktów.Boisko zweryfikowało jednak szybko oceny przedmeczowe i grających z przysłowiowym zębem zawodników lubińskiego WuTeamu nikt tego dnia nie był w stanie zatrzymać.Kluczowym momentem meczu było ostatnich 26 sekund 2 kwarty.Przy stanie 16-16 koszykarze Napalmu próbując wybić piłkę spod swojego kosza zostali zaskoczeni agresywną obroną na całym boisku zawodników naszego WuTeamu.Zdezorientowani nie mogli skutecznie wprowadzić piłki do gry przez co w w/w 26 sekund spowodowali 4 straty piłki a drużyna WuTeamu odskoczyła na 8 pkt i na tablicy widniał wynik 16-24 na korzyść zdeterminowanych zawodników WuTeamu.Schodząc na przerwę zawodnicy Napalmu wyglądali jakby przeszło przez nich tornado i do końca spotkania nie mogli już grać swojej koszykówki.Chociaż jeszcze w 3 kwarcie zbliżyli się jeszcze na 3 pkt straty do WuTeamu spokojna rozważna gra w ataku dała koszykarzom WuTeamu upragnione zwycięstwo nad faworyzowanymi koszykarzami Napalmu.Go WuTeam!!!!!

Pon 14:51, 22 Lis 2010 Zobacz profil autora
Patryk

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 98

Skąd: sp13

kolesie tak sie nas bali ze nawet przekupili Policje zeby nas zatrzymala przed meczem, to i tak nic nie dało bo przyjechalismy na czas, wygralismy a potem szlismy przez miasto z oplutymi plecami i kastetem Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyD:Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy ghahahahahabildfhbasjfdas
Go WuTeam! im czesciej bedziemy wygrywac, tym czescie pojemy w Corleone Very Happy

Pon 18:54, 22 Lis 2010 Zobacz profil autora
Grzelak
moderator

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 44

Dibuś to ma wenę do opisywania meczyków, normalnie jakimś komentatorem można by było Ciebie zrobićVery Happy nie myślałeś aby zacząć studia na dziennikarza sportowego ?:PPP

Pon 10:08, 29 Lis 2010 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.smklubin.fora.pl Strona Główna » WuTeam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)