WuTeam-NG Engineering 51-31!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 56

Skąd: LUBIN

Post WuTeam-NG Engineering 51-31!!!!!!!!!!!!!!!
Na ostatnim treningu przed sobotnim meczem pojawiła się cała ekipa WuTeamu co pokazało jak wszystkim zależy na końcowym sukcesie,czyli dosłownie awansie do upragnionej 2 ligi.W poprzednim sezonie w 1 kolejce również trafiliśmy na drużynę NG Engineering i niestety polegliśmy 33-47!!!Ja pamiętam ten mecz jak dziś ponieważ w 2 kwarcie zerwałem zaczepy w łydce i sezon dla mnie się niestety skończył.Byliśmy inną drużyną grającą bez polotu,bez celu i bez wiary.
Wracając do meczu zaczęliśmy spokojnie, rozważnie, uważnie w obronie.Na tablicy wyników rezultat oscylował na granicy remisu.Na przerwę schodziliśmy prowadząc 17-14.Zachowanie Dworasa było w pewnych momentach dziwne,szybko złapał 4 faule i szybko usiadł na ławce rezerwowych.W poprzednich 4 meczach 3 kwarty były bardzo nieudane w naszym wykonaniu,potrafiliśmy roztrwaniać duże przewagi doprowadzając do nerwowych sytuacji.W tym meczu było jednak inaczej.Po faulu technicznym i 2 celnych osobistych Planeta mięliśmy piłkę i nasz rzucający obrońca sypnął trójkę która rozkręciła Nas na dobre!!!!Rzuciliśmy się na rywali jak głodne wilki i nasza przewaga wzrastała z minuty na minutę, a 3 kwartę wygraliśmy 24-4!!!!!!W 4 kwarcie kontrolowaliśmy przebieg meczu i dowieźliśmy korzystny wynik do końca meczu.Widać że ciężka praca,dopieszczanie zagrywek,atmosfera w drużynie daje efekty.Dzięki tej wygranej wyszliśmy z drugiego miejsca w grupie chociaż przed sezonem nikt nie dawał Nam większych szans na awans.
A tak na marginesie Dworas pod koniec meczu przez przekleństwa w kierunku sędziów dostał 2 faul techniczny i nie wystąpi w następnym meczu!!!!Nie chodzi mi tu o obrabianie komuś posladów tylko o to że musimy niwelować takie zachowania,bo nie ma czasu na takie dziwne zachowania,gdyż dążymy do obranego celu.Panowie rozmawiajmy o takich rzeczach bo to bardzo ważna sprawa.
Przed nami play off!!!!!!Go WuTeam!!!!!!!

Czw 3:39, 13 Sty 2011 Zobacz profil autora
Patryk

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 98

Skąd: sp13

Dworas zagra bo drugi faul techniczny był dla ławki, grzelak juz sie dogadał z sędziami wiec Dworas moze pomoc w kolejnych meczach

Czw 10:15, 13 Sty 2011 Zobacz profil autora
Grzelak
moderator

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 44

Dibuś mył dupkę jak rozmawialiśmy na temat Dworasa więc mógł nie wiedzieć ;P ale sprawa została załatwiona i wyjaśniona, więc na 1 meczu play-off wejdziemy z bojowym nastawieniem i mam nadzieje że także pełnym składem Wink))

Czw 15:39, 13 Sty 2011 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.smklubin.fora.pl Strona Główna » WuTeam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)